OLYNTH® řešení a příznaky rýmy
 
Rýma je zánětlivé onemocnění sliznice nosní dutiny. Většinou (až v 90 % případů1) je způsobeno virovou infekcí, méně často působením alergenů nebo bakterií.
 
Vysoušení sliznice a oslabení organizmu umožňuje pronikání virů do organizmu a vznik zánětu. Průnik vnějších škodlivých činitelů do organizmu spouští obranné reakce našeho imunitního systému.
 
Zpočátku se tvoří tekutý hlen, který s postupem infekce houstne. Cévky nacházející se v nosní sliznici se rozšiřují, což způsobuje otok a následný pocit ucpání nosu a potíže s dýcháním nosem.
 
Při rýmě je velmi důležité dbát na správnou průchodnost a zvlhčování nosu. Nos pomůže uvolnit, pokud s něj odstraníme přebytečný hlen a v něm obsažené viry. Uvolněné dýchací cesty umožňují volné dýchání ve spánku, jehož kvalita je velmi důležitá pro regeneraci organizmu. Zvlhčená nosní sliznice výrazně usnadňuje dýchání při rýmě a rovněž snižuje nebezpečí pronikání virů do organizmu.
 
1Dr Joanna Lange, Honorata Marczak, Infekce cest dýchacích u dětí, portál Praktické lékařství, http://pediatria.mp.pl/choroby/ukladoddechowy/137909,infekcje-drog-oddechowych-u-dzieci
 

OLYNTH® 0,1%

RYCHLÁ ÚLEVA OD PŘÍZNAKŮ RÝMY
VÍCE

OLYNTH® HA 0,1%

RYCHLÁ ÚLEVA OD PŘÍZNAKŮ RÝMY
JAKO JEDINÝ OBSAHUJE KYSELINU HYALURONOVOU*, KTERÁ ZVLHČUJE NOSNÍ SLIZNICI
VÍCE

* ve formě sodné soli. V kategorii nosních sprejů obsahujících xylometazolin/oxylometazolin.

;