OLYNTH® rychlá a jemná léčba pro děti
 
Objeví-li se u dítěte rýma, věnujte mu zvláštní pozornost a odpovídající péči. Dětský nos je citlivější a jeho anatomie se od dospělého liší. Nosní kanálky jsou úzké, a proto i nepatrný otok nosní sliznice způsobuje problémy s dýcháním nosem. Odlišná anatomie Eustachovy trubice (je kratší, má vodorovnou orientaci a je stále otevřená) přispívá k šíření infekce – více než 60 % infekcí horních cest dýchacích u dětí vede k akutnímu zánětu středního ucha1.
 
Ucpaný nos, potíže s dýcháním a nadměrná tvorba hlenu zvyšují únavu a podrážděnost dítěte a v noci snižují kvalitu jeho spánku.
 
Velmi důležité je proto užití léků, které rychle uvolní nos a umožní volné dýchání nosem a odstranění hlenu. Zároveň se tím pomáhá snížit riziko závažných komplikací, jako je například zánět středního ucha, zánět dutin a zánět průdušek.
 
1 Stockmann C, Ampofo K, Hersh AL, Carleton ST, Korgenski K, Sheng X, Pavia AT, Byington CL. Seasonality of acute otitis media and the role of respiratory viral activity in children Pediatr Infect Dis J. 2013 Apr; 32(4):314-9. doi: 10.1097/INF.0b013e31827d104e. PubMed PMID: 23249910; PubMed Central PMCID: PM3618601
 

OLYNTH® 0,05%

RYCHLÁ A ÚČINNÁ LÉČBA PŘÍZNAKŮ RÝMY DĚTÍ OD 2 LET DO 7 LET
VÍCE

OLYNTH® HA 0,05%

RYCHLÁ A ÚČINNÁ LÉČBA PŘÍZNAKŮ RÝMY U DĚTÍ OD 2 DO 7 LET
JAKO JEDINÝ OBSAHUJE KYSELINU HYALURONOVOU*, KTERÁ ZVLHČUJE NOSNÍ SLIZNICI
VÍCE

* ve formě sodné soli. V kategorii nosních sprejů obsahujících xylometazolin/oxylometazolin.

;